×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 840.
JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838.

Menu
Loading…
  • 0
  • 1

Nasze Miasto.pl O Mistrzostwach Torunia w Speedwayu na Lodzie!

Nasze Miasto.pl O Mistrzostwach Torunia w Speedwayu na Lodzie!

сайты ярославля - Каталог сайтов

Wielka Gala Lodowa z której dochód przeznaczony jest na Fundację "Światło" i Hospicjum "Nadzieja" już niebawem.

Już 16 lutego odbędą się tegoroczne mistrzostwa Torunia w Speedwayu na lodzie. To już XI edycja tych zawodów, rozgrywanych od patronatem Prezydenta Miasta.W turnieju wystąpią najlepsi jeżdżący na lodzie żużlowcy w Polsce. Na kibiców czekać będzie również szereg innych atrakcji.

Pierwotnie zawody planowano na 26 stycznia, jednak przeniesiono je na 16 lutego. Bowiem pod koniec stycznia w Zakopanem odbywało się zgrupowanie reprezentacji Polski. A na tym zimowym zgrupowaniu musieli zjawić się zarówno Adrian Miedziński jak i Artur Czaja, czyli specjaliści od jazdy na lodzie/

Organizatorzy nie mogli sobie pozwolić na brak na liście startowej takich zawodników.Dlatego przesunięto termin mistrzostw.

Mistrzostwa Torunia w Ice Speedwayu odbędą się po raz jedenasty Do tej pory aż siedmiokrotnie zwyciężał w nich... Adrian Miedziński.

Także w nadchodzącej edycji zawodnik Unibaksu Toruń bronił będzie złotego medalu. Pełną listę startową podamy niebawem.